K r o n i k a    F o t o g r a f i c z n a
Posługujemy przy ołtarzu jako ministranci i lektorzy w kościele p.w. św. Mikołaja z Tolentino w krakowskim Prokocimiu.

Tworzymy środowisko mające na celu – we współpracy z łaską Bożą – kształtowanie charakterów i rozwój zdolności, jakie ma każdy z nas.

Dbamy o atmosferę sprzyjającą zdobywaniu wiedzy i poznawaniu kultury, promującą obowiązkowość i umiejętności niezbędne w pracy zespołowej.

Staramy się unikać tego, co degraduje nasze człowieczeństwo, oraz cierpliwie dążyć do wypełnienia wymagań Chrystusa, jakie stawia w Ewangelii.

Poniżej prezentujemy fotograficzną dokumentację naszej działalności.miniTV
miniTV


Wydarzenia religijneWydarzenia religijneZbiórki sobotnie i niedzielneNasze zbiórkiOferta edukacyjnaOferta edukacyjnaZespół muzycznyZespół muzycznySobota z ciekawym tematem — cykl spotkań otwartychSobota z ciekawym tematem.Kawiarenka św. AugustynaKawa, herbata, ciastko...Wydarzenia sportoweWydarzenia sportoweStrzelnicaStrzelectwo sportoweSpotkania przy stoleWizyta delegacji zagranicznej: ministranci z PragiPrzy ogniskuSpotkania przy ogniskuImprezy promocyjneImprezy w ramach operacji promocyjnychWycieczkiWycieczkiWyjazdy wakacyjneWyjazdy wakacyjne.Ferie zimoweFerie zimowe.SiłowniaSalkaPowrót do Strony Głównej.

Created: 28.11.2009. Ver. 2.4. Last update: 12.02.2016
Copyright © by Usługi dla Ludzkości